Від кількості випитої за день води залежить якість Вашого дня, а якість щоденно спожитої води буде визначати кількість Ваших днів життя. професор Олег Покотило

Від кількості випитої за день води залежить якість Вашого дня, а якість щоденно спожитої води буде визначати кількість Ваших днів життя.

професор Олег Покотило

На сьогодні одним із критеріїв оцінки відношення людини до свого життя і здоров’я є наявність з собою якісної питної води. В літню пору це надзвичайно важливо!   Особлива вразлива категорія – це діти, люди у віці та з супутньою патологією.

При недостатньому вживанні рідини її процентний вміст в нашому організмі падає, викликаючи погіршення самопочуття і порушуючи роботу внутрішніх органів. Крім того, вода просто необхідна нам, щоб зберегти на довгі роки не тільки красу і сяйво шкіри, але і ясність думки, гостроту розуму, пружність м’язів.

Cкорочення рівня води в організмі лише на 2% може привести до зниження розумових і фізичних здібностей майже на 20%. У цьому випадку людина втрачає можливість мислити ясно і здатність обробляти інформацію, знижується працездатність. Більш відчутні втрати води (від 3% до 8% від маси тіла) можуть привести до запаморочення, ниркової недостатності, збільшення частоти серцевих скорочень, ускладнене дихання.

Щоб завжди, у будь-яку погоду і в будь-якому віці, відчувати себе відмінно і виглядати молодо і свіжо, необхідно пити достатню кількість природної води, адже вона відіграє ключову роль у підтримці гідробалансу організму.

Добова потреба у воді, л

Вага, кгПри низькій фізичній активностіПри помірній
фізичній активності
При високій фізичній активності
501,55 л2,00 л2,30 л
601,85 л2,30 л2,65 л
702,20 л2,55 л3,00 л
802,50 л2,95 л3,30 л
902,80 л3,30 л3,60 л
1003,10 л3,60 л3,90 л

Як правильно пити воду? Через скільки часу після їжі можна пити воду? Дієтологи радять вживати основні об’єми рідини не менше ніж за півгодини до трапези і через годину після неї. Це пов’язане з тим, що вода розріджує ферменти, які розщеплюють продукти, що значно зменшує якість травлення. Якщо у вас є потреба запивати їжу, намагайтеся пити якомога менше. Радше за все, з часом ваш організм перебудується і така потреба відпаде.

Ще одне важливе правило: обов’язково випивайте склянку води зранку, одразу після того, як прокинетеся. За ніч організм зневоднюється і потребує рідини. Допоможіть йому відновити водний баланс, а заодно прокинутися й розігнати біологічні процеси.

Як правильно пити воду зранку? По-перше, не треба пити залпом, краще маленькими ковтками – так вона ліпше засвоюється. Крім того, вода має бути теплою – з тієї ж причини. А ще дієтологи рекомендують додавати у воду трохи лимонного соку – це сприяє ефективнішому очищенню організму від токсинів. Звісно, ці правила можна застосовувати не тільки вранці, а й щоразу, коли ви п’єте воду.

Яку необхідно пити воду? Перефразовуючи «батька медицини» Гіппократа, можна з упевненістю сказати: «Ми є те, що ми п’ємо». Згідно з цим твердженням, безумовно дуже важливо стежити не тільки за кількістю, але і особливо за якістю споживаної води.

З позиції сучасних досліджень у медицині, одним із найважливіших параметрів рідин для людини є її «заряд», що визначається як окислювально-відновний потенціал (далі — ОВП). Для тривалого здорового довголіття заряд обов’язково повинен бути  негативним. Усі клітини людини і внутрішнє середовище (кров, лімфа, тканинна рідина) мають негативний окисно-відновний потенціал: від – 50 до – 150 мВ.

Вода ж водопровідна, бутильована і навіть фільтрована має плюсовий ОВП (від +200 до + 400 мВ). Споживання такої води з позитивним значенням ОВП посилює в організмі окисні процеси, які і так на високому рівні через зростання метаболічних захворювань (цукровий діабет, гіпертонія, ожиріння, ІХС і інші), незадовільну екологію, гіподинамію, незбалансоване харчування, стреси і т.д. Чи може спожита вода з позитивним значенням ОВП в організмі перетворюватися на воду з від’ємним ОВП? Так, лише при величезних затратах енергії на мембранах клітин і органел, особливо мітохондрій. І ця кількість енергії пропорційна втраченим рокам і десятиліттям.

Виходячи з цього, необхідно змінити підходи до вживання якісної води, в якій одним із визначальних критеріїв повинен бути від’ємний показник ОВП. Таку воду називають католіт або воднева вода, вона є електронно-донорною, має відновлювальні властивості для організму. У світі існує ряд різних систем іонізації та генерування водневої води, робота яких забезпечується в основному через постійне електричне живлення, що не завжди позитивно впливає на здоров’я.

Саме дослідженнями якості питної води з новими активними параметрами займається завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доктор біологічних наук, професор Олег Степанович Покотило.  

Розроблений і запатентований професором Покотило О.С. термос-іонізатор-генератор водневої води «Liwing Water» (ТІГ «LW») здатний автономно і швидко перетворювати воду з аноліту («+» ОВП) на католіт («-» ОВП).

Від кількості випитої за день води залежить якість Вашого дня, а якість щоденно спожитої води буде визначати кількість Ваших днів життя. професор Олег Покотило

Утворена в ТІГ «LW» воднева вода від “Living water” відповідає параметрам води у клітинах за її зарядом. Вона швидко проникає у клітини всіх органів та систем та найбільше у ті, де є порушення окисно-відновної рівноваги і підвищений вміст вільних радикалів. Така вода є електрон-донорною і зменшуює пошкоджувальну дію вільних радикалів. Таке відновлення зупиняє розвиток патологічного процесу в будь-якому органі чи тканині.  

Це означає, що Воднева вода від “Living water” з мінусовим ОПВ, працює як універсальний засіб, який самостійно знаходить найслабшу, на даний момент, ланку в організмі і відновлює її фізіолого-біохімічний стан.

Термоси іонізатори-генератори “Living water” перетворюють звичайну питну воду на «живу» з від’ємним окисно-відновним потенціалом і лужним рН.

За питаннями придбання термосів-іонізаторів-генераторів ВОДНЕВОЇ ВОДИ – “Living water”, можете звернутись в аптечні заклади ОВТ аптечного об’єднання

Від кількості випитої за день води залежить якість Вашого дня, а якість щоденно спожитої води буде визначати кількість Ваших днів життя. професор Олег Покотило

“Тамувати спрагу” – це гасити пожежу! Не доводьте себе до стресу – пийте “живу” воду з термосів-генераторів “Living water” і будете мати енергію радості життя!!!
Бережіть себе і рідних!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *